Audiokniha jako dárek

🎄Vánoce se nějak moc přiblížily a vy zdaleka nemáte všechny dárky? 😱

Buďte v klidu! U nás svým milovaným můžete vybrat pěknou audioknihu, nebo třeba dárkový poukaz, aby si mohli vybrat sami. 👌


Jak na to?

Pokud se rozhodnete rovnou nějakou tu audioknihu vybrat, po zakoupení vám přijde email s odkazem ke stažení, který platí sedm dní. Jak audioknihu dotyčnému předat? Je několik možností: Buď mu můžete přeposlat email s odkazem, nebo můžete audioknihu stáhnout na nějaký hezký flash-disk, eventuelně vypálit na CD. Pokud tušíte, že to do sedmi dnů nestihnete, raději se u nás zaregistrujte a audioknížku najdete ve svém uživatelském účtu ke stažení i potom. Elegantně tak vyřešíte dárek v případě, že se letos nebudete moct vidět a budete tak nuceni oslavit Vánoce „na dálku“. Vy budete mít jistotu, že dárek přijde tak akorát ve správný čas a obdarovaný si ho bude moct užít hned na Štědrý den. A vy nakonec taky. 💕 Chtělo by to pod stromečkem přeci jen něco hmotného? 🎄 Jasně! Stáhněte si náš parádní darovací certifikát TADY, vytiskněte, připište na něj nějaký pěkný osobní vzkaz a hurá do obálky a pod stromeček. Vyplnit ho můžete jak na počítači (jsou tam editovatelná textová pole), tak i ručně. Může vypadat třeba takto:

> Darovací šablona ke stažení <

Pokud si na výběr tak úplně netroufáte, nevadí! Když si TADY koupíte poukaz na audioknihy dle vlastního výběru, dostanete od nás speciální kód, kterým pak obdarovaný „zaplatí“, až si něco sám vybere. 🎁 I v tomhle případě pro vás máme bezva poukaz, tak ho nezapomeňte vytisknout, ať pod stromečkem něco je! 😉 Poukaz bude platit po dobu 6 měsíců.

Zní to složitě nebo vám něco není jasné? Napište nám na mail info@ctimi.cz nebo na Facebooku https://www.facebook.com/ctimiaudioknihy a rádi vám poradíme! 🤗

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, možná se vám bude hodit nějaká inspirace, jak pro samotný nákup, tak jako případný tip pro obdarovaného, na co kouknout. Co bychom tedy s klidným srdcem doporučili?

Příběh plný fantasie od držitele Státní ceny za literaturu 2020.

Michal Ajvaz – Druhé město

Humorná cesta do hlubin učitelovy duše.

Jan Jícha – Ředitel a hydra

Klasická detektivka.

Edgar Wallace – Maska

Jaký byl autor legendárního fantasy světa?

Humphrey Carpenter – J.R.R. Tolkien – Životopis

První díl velmi oblíbené dětské fantasy.

Ilka Pacovská – Ostrov zasvěcení

Jedna z nejúspěšnějších knih oceňovaného autora sci-fi.

Petr Heteša – Nevermore Baltimore

Napínavý thiller z pera mladého českého autora.

Martin Štefko – Nikdy se nepřestala usmívat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.